Camino Francés > León-O Cebreiro > Villafranca del Bierzo - Vega del Valcarce (16,5 K

Na de velden van Castilla en de wijngaarden van El Bierzo, vandaag is het de grote dag om aan te komen in Galicië. Dit bergachtige etappe eindigt in O Cebreiro, dit is een belangrijke plaats van de Franse Camino. We vertrekken vanuit Vilafranca en gaan over de rivier Burbia, en we beginnen met het eerste deel van de etappe. We zullen pittoreske dorpjes vinden die hun Jacobijnse stijl hebben bewaard. We gaan richting Pereje, Trabadelo, La Portela de Valcarce en Ambasmestas, en we zullen Vega del Valcarce bereiken.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 9 dagen / 8 nachten

  • Dag 1: Aankomst León en overnachting.
  • Dag 2: León - Villadangos. Overnachting in Villadangos.
  • Dag 3: Villadangos del Páramo - Astorga. Overnachting in Astorga.
  • Dag 4: Astorga - Rabanal del Camino. Overnachting in Rabanal del Camino.
  • Dag 5: Rabanal del Camino - Ponferrada. Overnachting in Ponferrada.
  • Dag 6: Ponferrada - Villafranca del Bierzo. Overnachting in Villafranca del Bierzo.
  • Dag 7: Villafranca del Bierzo - Vega del Valcarce. Overnachting in Vega del Valcarce.
  • Dag 8: Vega del Valcarce - O Cebreiro. Overnachting in O Cebreiro.
  • Dag 9: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL VILLAFRANCA DEL BIERZO - VEGA DEL VALCARCE (16,5 K

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Río Burbia0,2180,4502
Convento de la Concepción0,3180,3509
Pereje (Trabadelo)4,9175,7572
Trabadelo9,4171,2614
Arroyo afluente del Río Valcarce10,3170,3598
La Portela de Valcarce (Vega de Valcarce)13,4167,2665
Ambasmestas (Vega de Valcarce)14,5166,1670
Vega de Valcarce16,3164,3674
Iglesia de la Magdalena16,4164,2648