Camino Francés > León-O Cebreiro > Villadangos del Páramo - Astorga (28,8 Km)

Van Villadangos del Páramos komen we aan in San Martín del Camino en we blijven langs een pad tussen de boerderijen die ons naar Puente del Paso, Honroso en Hospital de Orbigo brengen. Dan nemen we een omleiding naar Villares de Órbigo en Santibáñez de Valdeiglesias. We vervolgen onze route naar het kruis van Santo Toribio, gelegen op een kleine heuvel van waar we de stad Astorga voor het eerst zien. San Justo de la Vega en een kleine vallei leiden ons naar het laatste deel van deze etappe, de kathedraal van Astorga en het centrum van de stad.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 9 dagen / 8 nachten

  • Dag 1: Aankomst León en overnachting.
  • Dag 2: León - Villadangos. Overnachting in Villadangos.
  • Dag 3: Villadangos del Páramo - Astorga. Overnachting in Astorga.
  • Dag 4: Astorga - Rabanal del Camino. Overnachting in Rabanal del Camino.
  • Dag 5: Rabanal del Camino - Ponferrada. Overnachting in Ponferrada.
  • Dag 6: Ponferrada - Villafranca del Bierzo. Overnachting in Villafranca del Bierzo.
  • Dag 7: Villafranca del Bierzo - Vega del Valcarce. Overnachting in Vega del Valcarce.
  • Dag 8: Vega del Valcarce - O Cebreiro. Overnachting in O Cebreiro.
  • Dag 9: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL VILLADANGOS DEL PáRAMO - ASTORGA (28,8 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
San Martín del Camino (Santa Marina del Rey)4,6280,3868
Canal de la presa Cerrajera8,3276,6833
Puente del Passo Honroso11,2273,7822
Puente de Órbigo11,3273,6820
Hospital de Órbigo11,7273,2823
Bifurcación12,1272,8822
Villares de Órbigo14,1270,8829
Santibáñez de Valdeiglesias (Villares de Órbigo)16,5268,4852
Cruz del Valle17,8267,1889
Casa de los Dioses21,5263,4918
Crucero de Santo Toribio23261,9917
Area de descanso23,1261,8915
San Justo de la Vega24,3260,6853
Pasarela sobre el río Tuerto25259,9840
Puente del Río Jerga26,7258,2843
Pasarela sobre la vía del tren27257,9842
Astorga27,7257,2865
Plaza Mayor27,9257874
Palacio Episcopal28,3256,6872
Catedral de Santa María de Astorga28,5256,4873