Camino Francés > León-O Cebreiro > Vega del Valcarce - O Cebreiro (11,9 Km)

We vertrekken vanuit Vega de Valcarce en komen aan in Herrerías. Hier begint de harde klim naar O Cebreiro, 8 km van een vermoeiende wandeling. Zowel de hardheid van de berg en de schoonheid van dit deel van de weg zal ons ademloos laten.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 9 dagen / 8 nachten

  • Dag 1: Aankomst León en overnachting.
  • Dag 2: León - Villadangos. Overnachting in Villadangos.
  • Dag 3: Villadangos del Páramo - Astorga. Overnachting in Astorga.
  • Dag 4: Astorga - Rabanal del Camino. Overnachting in Rabanal del Camino.
  • Dag 5: Rabanal del Camino - Ponferrada. Overnachting in Ponferrada.
  • Dag 6: Ponferrada - Villafranca del Bierzo. Overnachting in Villafranca del Bierzo.
  • Dag 7: Villafranca del Bierzo - Vega del Valcarce. Overnachting in Vega del Valcarce.
  • Dag 8: Vega del Valcarce - O Cebreiro. Overnachting in O Cebreiro.
  • Dag 9: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL VEGA DEL VALCARCE - O CEBREIRO (11,9 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Ruitelán (Vega de Valcarce)2,1162,1663
Iglesia de San Juan Bautista2,1162,1663
Puente sobre el Río Valcarce3,2161676
Las Herrerías de Valcarce (Vega de Valcarce)3,3160,9673
Desvío - Comienzo de subida5,4158,8767
La Faba (Vega de Valcarce)6,6157,6905
Laguna de Castilla (Vega de Valcarce)9155,21152
Límite León-Lugo10,21541250
O Cebreiro (Piedrafita del Cebrero)11,3152,91290
Iglesia de Santa María la Real11,4152,81297
Teso da Cruz11,4152,81299
Albergue de Peregrinos11,6152,61282