Camino Primitivo > Oviedo-Santiago de Compostela > Tineo-Pola de Allande (28,2 Km)

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 16 dagen / 15 nachten

  • Dag 1: Aankomst Oviedo en overnachting.
  • Dag 2: Oviedo-Grado. Overnachting in Grado.
  • Dag 3: Grado-Salas. Overnachting in Salas.
  • Dag 4: Salas-Tineo. Overnachting in Tineo.
  • Dag 5: Tineo-Pola de Allande. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 6: Pola de Allande-La Mesa. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 7: La Mesa-Grandas de Salime. Overnachting in Grandas de Salime.
  • Dag 8: Grandas de Salime-A Fonsagrada. Overnachting in A Fonsagrada.
  • Dag 9: A Fonsagrada-O Cádavo. Overnachting in O Cádavo.
  • Dag 10: O Cádavo-Lugo. Overnachting in Lugo.
  • Dag 11: Lugo- A Ponte Ferreira. Overnachting in A Ponte Ferreira.
  • Dag 12: A Ponte Ferreira-Melide. Overnachting in Melide.
  • Dag 13: Melide-Arzúa. Overnachting in Arzúa.
  • Dag 14: Arzúa-A Rúa/Amenal/O Pino. Overnachting in A Rúa/Amenal/O Pino.
  • Dag 15: A Rúa/Amenal/O Pino-Santiago de Compostela. Overnachting in Santiago de Compostela.
  • Dag 16: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL TINEO-POLA DE ALLANDE (28,2 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Regueiro de Robleu1,2242,3733
Piedratecha4,9238,6914
Monasterio de Santa María La Real de Obona8235,5647
Villaluz9,7233,8633
Vega del Rey10,5233614
Campiello12,6230,9606
El Espín13,9229,6586
Borres15,7227,8634
La Mortera18,6224,9685
Colinas de Arriba20,3223,2750
Porciles22,2221,3750
Lavadoira23,5220800
Alto de Lavadoira23,6219,9805
Ferroy25,5218627
Pola de Allande26,9216,6536
Etapa 5: Pola de Allande - La Mesa (22,8 Km)311,4