Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 16 dagen / 15 nachten

  • Dag 1: Aankomst Oviedo en overnachting.
  • Dag 2: Oviedo-Grado. Overnachting in Grado.
  • Dag 3: Grado-Salas. Overnachting in Salas.
  • Dag 4: Salas-Tineo. Overnachting in Tineo.
  • Dag 5: Tineo-Pola de Allande. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 6: Pola de Allande-La Mesa. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 7: La Mesa-Grandas de Salime. Overnachting in Grandas de Salime.
  • Dag 8: Grandas de Salime-A Fonsagrada. Overnachting in A Fonsagrada.
  • Dag 9: A Fonsagrada-O Cádavo. Overnachting in O Cádavo.
  • Dag 10: O Cádavo-Lugo. Overnachting in Lugo.
  • Dag 11: Lugo- A Ponte Ferreira. Overnachting in A Ponte Ferreira.
  • Dag 12: A Ponte Ferreira-Melide. Overnachting in Melide.
  • Dag 13: Melide-Arzúa. Overnachting in Arzúa.
  • Dag 14: Arzúa-A Rúa/Amenal/O Pino. Overnachting in A Rúa/Amenal/O Pino.
  • Dag 15: A Rúa/Amenal/O Pino-Santiago de Compostela. Overnachting in Santiago de Compostela.
  • Dag 16: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL SALAS-TINEO (20,2 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Puente de Borra3,1260,4467
Porciles5,4258,1621
Bodenaya6,8256,7634
Crucero7256,5630
Iglesia de Santa María7,1256,4630
Albergue de peregrinos7,2256,3635
La Espina8,4255,1659
La Pereda9,4254,1677
Ermita del Cristo de los Afligidos9,5254680
Fuente del Reconco9,7253,8700
La Millariega11,4252,1724
El Pedregal12,6250,9715
Tineo19,8243,7688
Palacio de los García de Tineo19,9243,6678
Iglesia de San Roque20243,5672
Etapa 4: Tineo - Pola de Allande (28,2 Km)311,4