Camino Francés > Roncesvalles-Logroño > Roncesvalles - Zubiri (21,5 Km)

Deze etappe leidt ons van Roncesvalles naar Zubiri door een prachtig landschap van bossen en weiden. We gaan via Burguete en El Espinal tot het aankomen bij de Erro vallei met zijn prachtige eiken- en beukenbossen. We gaan tot Mezkiritz en door naar Lintzoain waar de Erro haven begint. Vanuit de haven, gaan we door een bos die ons tot Zubiri leidt.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 8 dagen / 7 nachten

  • Dag 1: Aankomst Roncesvalles en overnachting.
  • Dag 2: Roncesvalles - Zubiri. Overnachting in Zubiri.
  • Dag 3: Zubiri - Pamplona. Overnachting in Pamplona.
  • Dag 4: Pamplona - Puente la Reina. Overnachting in Puente la Reina.
  • Dag 5: Puente la Reina - Estella. Overnachting in Estella.
  • Dag 6: Estella - Los Arcos. Overnachting in Los Arcos.
  • Dag 7: Los Arcos - Logroño. Overnachting in Logroño.
  • Dag 8: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL RONCESVALLES - ZUBIRI (21,5 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Roncesvalles/Orreaga742,2963
Real Colegiata de Santa María de Roncesvalles742,2963
Bosque de Sorginaritzaga1,3740,9921
Cruz de los Peregrinos
Area de descanso de Burguete2,3739,9906
Burguete/Auritz2,8739,4885
Pasarela sobre el Río Urrobi3,2739888
Espinal/Aurizberri (Erro)6,5735,7873
Iglesia de San Bartolomé6,5735,7873
Alto de Mezkiritz8734,2950
Viscarret-Guerendiáin/Bizkarreta-Gerendiain (Erro)11,4730,8782
Tiendica de Viskarret11,7730,5780
Linzoáin/Lintzoain (Erro)13,3728,9739
Frontón13,3728,9739
Puerto de Erro17,8724,4826
Puente de la Rabia sobre el río Arga21,3720,9529
Zubiri (Valle de Esteríbar)21,5720,7525