Camino Francés > León-O Cebreiro > Rabanal del Camino - Ponferrada (32,9 Km)

Zodra we vertrekken vanuit Rabanal komen we bij Foncebadón aan en we gaan verder richting Cruz de Ferro (1500 m). Dit is een legendarische plek van de Franse Camino waar pelgrims meestal een steen aan de voet van het kruis plaatsen om ze te beschermen tijdens hun reis. We dalen af om Manjarín te bereiken. Dit is een afgelegen plek waar we Tomás ontmoeten, een eigenaardige persoon die biedt zijn hulp aan en zichzel beschrijft als de laatste Templar lid. We gaan al aflopend door de Irago berg richting Acebo en Riego de Ambrós. We steken de brug van Meruelo rivier over om naar Molinaseca te gaan. De laatste 8 kilometer gaan we naar Ponferrada, de hoofdstad van El Bierzo, waar we haar prachtige kasteel kunt bewonderen.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 9 dagen / 8 nachten

  • Dag 1: Aankomst León en overnachting.
  • Dag 2: León - Villadangos. Overnachting in Villadangos.
  • Dag 3: Villadangos del Páramo - Astorga. Overnachting in Astorga.
  • Dag 4: Astorga - Rabanal del Camino. Overnachting in Rabanal del Camino.
  • Dag 5: Rabanal del Camino - Ponferrada. Overnachting in Ponferrada.
  • Dag 6: Ponferrada - Villafranca del Bierzo. Overnachting in Villafranca del Bierzo.
  • Dag 7: Villafranca del Bierzo - Vega del Valcarce. Overnachting in Vega del Valcarce.
  • Dag 8: Vega del Valcarce - O Cebreiro. Overnachting in O Cebreiro.
  • Dag 9: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL RABANAL DEL CAMINO - PONFERRADA (32,9 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Foncebadón (Santa Colomba de Somoza)5,3231,21438
Cruz de Ferro7,3229,21500
Capilla de Santiago Apóstol7,3229,21500
Manjarín9,52271443
El Acebo (Molinaseca)16,2220,31159
Escultura en memoria de Heinrich Krausse16,8219,71124
Riego de Ambrós (Molinaseca)19,7216,8929
Santuario de la Virgen de las Angustias24212,5613
Puente medieval sobre el río Meruelo24,2212,3585
Molinaseca24,3212,2585
Ponferrada30,7205,8532
Iglesia de San Andrés31205,5534
Castillo de los Templarios31,1205,4526
Plaza de la Virgen de la Encina541
Río Sil31,2205,3510