Camino Francés > Roncesvalles-Logroño > Puente la Reina/Gares - Estella/Lizarra (22 Km)

We beginnen in Puente La Reina langs de geplaveide straten naar de Romeinse brug. Van daaruit zullen we beginnen met het zien van olijfbomen, die vaak zullen terugkomen in de volgende etappen. Via onverharde wegen zullen we aankomen bij Cirauqui en haar gotische-stijl poort. We dalen af naar de rivier Salado, we steken de brug over en wandelen de laatste kilometers van de etappe naar Estella.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 8 dagen / 7 nachten

  • Dag 1: Aankomst Roncesvalles en overnachting.
  • Dag 2: Roncesvalles - Zubiri. Overnachting in Zubiri.
  • Dag 3: Zubiri - Pamplona. Overnachting in Pamplona.
  • Dag 4: Pamplona - Puente la Reina. Overnachting in Puente la Reina.
  • Dag 5: Puente la Reina - Estella. Overnachting in Estella.
  • Dag 6: Estella - Los Arcos. Overnachting in Los Arcos.
  • Dag 7: Los Arcos - Logroño. Overnachting in Logroño.
  • Dag 8: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL PUENTE LA REINA/GARES - ESTELLA/LIZARRA (22 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Mañeru5671,7462
Cirauqui/Zirauki7,6669,1491
Puente Regata8,1668,6446
Lorca (Yerri)13663,7462
Villatuerta/Bilatorta17,4659,3423
La Asunción de Villatuerta17,8658,9436
Puente Río Ega19,3657,4411
Estella/Lizarra22,5654,2425