Camino Francés > Roncesvalles-Logroño > Pamplona/Iruña - Puente la Reina/Gares (24 Km)

De etappe begint aan de zone van de universiteit van Pamplona naar Cizur, waar we uitgestrekte velden van granen en kleine dorpjes zullen zien. De klim naar Alto del Perdon zal een belangrijke inspanning vergen, dus laten we het op een rustige manier aanpakken. In Puente de la Reina, het laatste deel van deze etappe, pelgrims uit de Aragonés Camino komen samen met degene afkomstig vanuit de Navarro Camino.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 8 dagen / 7 nachten

  • Dag 1: Aankomst Roncesvalles en overnachting.
  • Dag 2: Roncesvalles - Zubiri. Overnachting in Zubiri.
  • Dag 3: Zubiri - Pamplona. Overnachting in Pamplona.
  • Dag 4: Pamplona - Puente la Reina. Overnachting in Puente la Reina.
  • Dag 5: Puente la Reina - Estella. Overnachting in Estella.
  • Dag 6: Estella - Los Arcos. Overnachting in Los Arcos.
  • Dag 7: Los Arcos - Logroño. Overnachting in Logroño.
  • Dag 8: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL PAMPLONA/IRUñA - PUENTE LA REINA/GARES (24 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Catedral de Pamplona700,3454
Calle de Curia0,1700,2457
Curva de Mercaderes0,2700,1458
Plaza Consistorial0,2700,1458
Iglesia de San Saturnino0,3700459
Calle Mayor0,4699,9459
Vuelta del Castillo1,3699452
Calle Fuente del Hierro2698,3455
Universidad de Navarra2,9697,4422
Puente Acella sobre el río Sadar3,2697,1416
Cizur Menor (Cendea de Cizur)5,1695,2462
Zariquiegui (Cendea de Cizur)11,2689,1623
Alto del Perdón13,3687750
Uterga17683,3490
Muruzábal19,6680,7435
Obanos21,3679413
Puente la Reina/Gares23,6676,7348