Camino Primitivo > Oviedo-Santiago de Compostela > Oviedo-Grado (25,8 Km)

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 16 dagen / 15 nachten

  • Dag 1: Aankomst Oviedo en overnachting.
  • Dag 2: Oviedo-Grado. Overnachting in Grado.
  • Dag 3: Grado-Salas. Overnachting in Salas.
  • Dag 4: Salas-Tineo. Overnachting in Tineo.
  • Dag 5: Tineo-Pola de Allande. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 6: Pola de Allande-La Mesa. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 7: La Mesa-Grandas de Salime. Overnachting in Grandas de Salime.
  • Dag 8: Grandas de Salime-A Fonsagrada. Overnachting in A Fonsagrada.
  • Dag 9: A Fonsagrada-O Cádavo. Overnachting in O Cádavo.
  • Dag 10: O Cádavo-Lugo. Overnachting in Lugo.
  • Dag 11: Lugo- A Ponte Ferreira. Overnachting in A Ponte Ferreira.
  • Dag 12: A Ponte Ferreira-Melide. Overnachting in Melide.
  • Dag 13: Melide-Arzúa. Overnachting in Arzúa.
  • Dag 14: Arzúa-A Rúa/Amenal/O Pino. Overnachting in A Rúa/Amenal/O Pino.
  • Dag 15: A Rúa/Amenal/O Pino-Santiago de Compostela. Overnachting in Santiago de Compostela.
  • Dag 16: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL OVIEDO-GRADO (25,8 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Oviedo-Santiago de Compostela
Etapa 1: Oviedo - San Juan de Villapañada (30,5 Km)
Oviedo0311,40
Catedral de San Salvador0311,4241
Cruce sobre las vías del FEVE2,7308,7220
San Lázaro de Paniceres4,7306,7241
Llampaxuga7,2304,2225
Capilla del Carmen7,2304,2225
Lavadero tradicional de La Pipera8303,4150
Lloriana8,2303,2170
Iglesia de Santa María8,3303,1170
La Bolguina8,8302,6114
Fabarín9,1302,3114
Puente Gallegos sobre el río Nora9,4302104
Gallegos9,6301,8106
Arroxos11,7299,7217
El Escamplero12299,4250
Valsera13,8297,6188
Puente sobre río Andallón16,1295,382
Premoño16,9294,5137
Paladín19,5291,960
Pasarela de las Xanas20,6290,854
L Arache22289,462
Puente de Peñaflor22,428969
Iglesia de San Juan22,7288,758
Peñaflor22,8288,658
Río Cubia25,2286,248
Grado26,2285,276