Camino Francés > O Cebreiro-Santiago > O Cebreiro - Triacastela (21,1 Km)

We vertrekken vanuit O Cebreiro met zijn traditionele "pallozas" om via de dorpen van Liñares, Hospital de la Condesa en Padornelo te gaan, vóór we Poio bereiken, het hoogste punt van de Franse Camino in Galicië. Na een welverdiende pauze, beginnen we aan de afdaling van de Oribio berg, met het oversteken van kleine dorpjes zoals Fonfría, O Biduedo en Filloval met een prachtig landschap. De laatste kilometers brengen ons langs een pad tussen kastanjebomen en eeuwenoude eiken om aan te komen in Triacastela; einde van deze etappe.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 9 dagen / 8 nachten

  • Dag 1: Aankomst O Cebreiro en overnachting.
  • Dag 2: O Cebreiro - Triacastela. Overnachting in Triacastela.
  • Dag 3: Triacastela - Sarria. Overnachting in Sarria.
  • Dag 4: Sarria - Portomarín. Overnachting in Portomarín.
  • Dag 5: Portomarín - Palas de Rei. Overnachting in Palas de Rei.
  • Dag 6: Palas de Rei - Arzúa. Overnachting in Arzúa.
  • Dag 7: Arzúa - Rúa/Amenal/O Pino. Overnachting in Rúa/Amenal/O Pino.
  • Dag 8: Rúa/Amenal/O Pino - Santiago de Compostela. Overnachting in Santiago de Compostela.
  • Dag 9: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL O CEBREIRO - TRIACASTELA (21,1 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Liñares (Piedrafita del Cebrero)3149,61225
Iglesia de Santo Estevo de Liñares3,1149,51225
Escultura del peregrino medieval4148,61264
Alto de San Roque (Piedrafita del Cebrero)4,1148,51268
Hospital de la Condesa / Hospital da Condesa (Piedrafita del Cebrero)5,7146,91242
Padornelo (Piedrafita del Cebrero)8144,61294
Mesón8,3144,31334
Bar-Albergue8,3144,31338
Alto do Poio (Piedrafita del Cebrero)8,4144,21339
Fonfría / Fonfría do Camiño (Piedrafita del Cebrero)11,7140,91296
O Biduedo (Triacastela)14138,61186
Filloval (Triacastela)17135,6967
As Pasantes (Triacastela)18,7133,9802
Capilla de Pasantes18,7133,9802
Ramil (Triacastela)20,1132,5693
Triacastela20,5132,1690
Albergue Público20,5132,1686
Iglesia de Santiago20,8131,8670
Homenaje al Peregrino21,2131,4658