Camino Francés > Logroño-Burgos > Nájera - Sto. Domingo de la Calzada (21 Km)

We verlaten Nájera via het klooster van Santa Maria en we beseffen hoe het landschap begint te veranderen. We vergeten de wijngaarden, en de grote vlaktes van granen worden steeds meer zichtbaar. We lopen langs onverharde wegen om aan te komen in Azofra. Na twee uur wandelen door een dal bereiken we Cirueña en dan gaan we richting Santo Domingo de la Calzada. Deze stad heeft een groot Jacobijnse traditie en het is hier waar we zullen horen over een legende die zegt dat een kip kraaide nadat die werd geroosterd.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 7 dagen / 6 nachten

  • Dag 1: Aankomst Logroño en overnachting.
  • Dag 2: Logroño - Nájera. Overnachting in Nájera.
  • Dag 3: Nájera - Sto. Domingo de la Calzada. Overnachting in Sto. Domingo de la Calzada.
  • Dag 4: Sto. Domingo de la Calzada - Belorado. Overnachting in Belorado.
  • Dag 5: Belorado - Atapuerca. Overnachting in Atapuerca.
  • Dag 6: Atapuerca - Burgos. Overnachting in Burgos.
  • Dag 7: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL NáJERA - STO. DOMINGO DE LA CALZADA (21 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Azofra5,7570,3552
Real Casona de las Amas5,8570,2542
Fuente de los Romeros6570536
Picota de la Justicia7,2568,8562
Merendero13563693
Urbanización14562727
Cirueña15561745
Santo Domingo de la Calzada21555644