Camino Francés > Roncesvalles-Logroño > Los Arcos - Logroño (27,8 Km)

We verlaten Los Arcos om Torres Rio te bereiken, waar we de romaanse kerk van Santo Sepulcro kunnen bezoeken. Het begin van deze etappe is heel moeizaam, met ups en downs helemaal naar Viana, het laatste dorp van de Franse Camino in Navarra, omringd door wijngaarden en olijfbomen. Vanaf hier, een soepeler pad brengt ons bij het laatste deel van de etappe in de stad Logroño.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 8 dagen / 7 nachten

  • Dag 1: Aankomst Roncesvalles en overnachting.
  • Dag 2: Roncesvalles - Zubiri. Overnachting in Zubiri.
  • Dag 3: Zubiri - Pamplona. Overnachting in Pamplona.
  • Dag 4: Pamplona - Puente la Reina. Overnachting in Puente la Reina.
  • Dag 5: Puente la Reina - Estella. Overnachting in Estella.
  • Dag 6: Estella - Los Arcos. Overnachting in Los Arcos.
  • Dag 7: Los Arcos - Logroño. Overnachting in Logroño.
  • Dag 8: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL LOS ARCOS - LOGROñO (27,8 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Desvío por Senda3,8629,2454
Sansol7,1625,9486
Torres del Río7,8625,2454
Iglesia del Santo Sepulcro7,8625,2456
Ermita Virgen del Poyo10,4622,6565
Carretera de Bargota11,3621,7575
Viana18,1614,9472
Ermita de la Virgen de las Cuevas21612396
Puente Río Ebro27,1605,9372
Logroño27,4605,6376