Camino Francés > León-O Cebreiro > León - Villadangos (21,3 Km)

We beginnen aan de kathedraal van León en door het volgen van de schelpen-signalen zullen we aankomen aan het Hostal van San Marcos. Na het oversteken van de Bernesga rivier en een industriegebied zullen we bij Trobajo del Camino aankomen. Zodra we het spoor via de loopbrug oversteken, zullen we onze route parallel houden aan de N-120 richting Virgen de Camino. Zodra we het heiligdom bezocht hebben, gaan we onze weg verder naar Villadangos del Paramo.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 9 dagen / 8 nachten

  • Dag 1: Aankomst León en overnachting.
  • Dag 2: León - Villadangos. Overnachting in Villadangos.
  • Dag 3: Villadangos del Páramo - Astorga. Overnachting in Astorga.
  • Dag 4: Astorga - Rabanal del Camino. Overnachting in Rabanal del Camino.
  • Dag 5: Rabanal del Camino - Ponferrada. Overnachting in Ponferrada.
  • Dag 6: Ponferrada - Villafranca del Bierzo. Overnachting in Villafranca del Bierzo.
  • Dag 7: Villafranca del Bierzo - Vega del Valcarce. Overnachting in Vega del Valcarce.
  • Dag 8: Vega del Valcarce - O Cebreiro. Overnachting in O Cebreiro.
  • Dag 9: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL LEóN - VILLADANGOS (21,3 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Río Bernesga0,1303,8830
Pasarela sobre las vías1,6302,3832
Polígono Industrial1,7302,2830
Trobajo del Camino (San Andrés del Rabanedo)2,2301,7842
Polígono Industrial3,2300,7870
La Virgen del Camino (Valverde de la Virgen)5,7298,2910
Santuario de la Virgen del Camino5,8298,1908
Fuente el Cañín6297,9902
Paso bajo la autovía7,7296,2884
Valverde de la Virgen9,4294,5903
San Miguel del Camino (Valverde de la Virgen)11,3292,6899
Polígono Industrial de Villadangos16,2287,7902
Villadangos del Páramo19284,9901