Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 16 dagen / 15 nachten

  • Dag 1: Aankomst Oviedo en overnachting.
  • Dag 2: Oviedo-Grado. Overnachting in Grado.
  • Dag 3: Grado-Salas. Overnachting in Salas.
  • Dag 4: Salas-Tineo. Overnachting in Tineo.
  • Dag 5: Tineo-Pola de Allande. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 6: Pola de Allande-La Mesa. Overnachting in Pola de Allande.
  • Dag 7: La Mesa-Grandas de Salime. Overnachting in Grandas de Salime.
  • Dag 8: Grandas de Salime-A Fonsagrada. Overnachting in A Fonsagrada.
  • Dag 9: A Fonsagrada-O Cádavo. Overnachting in O Cádavo.
  • Dag 10: O Cádavo-Lugo. Overnachting in Lugo.
  • Dag 11: Lugo- A Ponte Ferreira. Overnachting in A Ponte Ferreira.
  • Dag 12: A Ponte Ferreira-Melide. Overnachting in Melide.
  • Dag 13: Melide-Arzúa. Overnachting in Arzúa.
  • Dag 14: Arzúa-A Rúa/Amenal/O Pino. Overnachting in A Rúa/Amenal/O Pino.
  • Dag 15: A Rúa/Amenal/O Pino-Santiago de Compostela. Overnachting in Santiago de Compostela.
  • Dag 16: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL GRADO-SALAS (24,9 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Barrio de El Cascayal1,9283,3172
San Juan de Villapañada3282,2231
Etapa 2: San Juan de Villapañada - Salas (20,2 Km)
Santuario de la Virgen del Fresno4,4280,8365
La Doriga7,1278,1124
Palacio de Doriga7,3277,9
Iglesia de Santa Eulalia de Doriga7,3277,9116
Chigre Ca Pacita7,3277,9115
Casas del Puente8,7276,559
Cornellana9,9275,342
Monasterio de San Salvador10,6274,647
Sobrerriba11,5273,796
Alto de Santa Eufemia12,6272,6173
Llamas15,1270,1110
Fuente de Santiago16,5268,7117
Puente de Casazorrina18,2267163
Casazorrina18,6266,6149
Pasarela de la Devesa19266,2154
Salas21,5263,7244
Colegiata de Santa María21,6263,6246
Etapa 3: Salas - Tineo (20,2 Km)
Puente sobre el río Nonaya21,7263,5246
Palacio de Valdés Salas21,7263,5246