Camino Francés > Burgos-León > El Burgo Ranero - Mansilla de las Mulas (19 Km)

De etappe tussen El Burgo Ranero en Mansilla de las Mulas is niet te lang en gaat door een beboste weg die ons leidt naar Reliegos en Mansilla de las Mulas. We vinden hier alle diensten die we nodig hebben.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 10 dagen / 9 nachten

  • Dag 1: Aankomst Burgos en overnachting.
  • Dag 2: Burgos - Castrojeriz. Overnachting in Castrojeriz.
  • Dag 3: Castrojeriz - Frómista. Overnachting in Frómista.
  • Dag 4: Frómista - Carrión de los Condes. Overnachting in Carrión de los Condes.
  • Dag 5: Carrión de los Condes - Calzadilla de la Cueza. Overnachting in Calzadilla de la Cueza.
  • Dag 6: Calzadilla de la Cueza - Sahagún. Overnachting in Sahagún.
  • Dag 7: Sahagún - El Burgo Ranero. Overnachting in El Burgo Ranero.
  • Dag 8: El Burgo Ranero - Mansilla de las Mulas. Overnachting in Mansilla de las Mulas.
  • Dag 9: Mansilla de las Mulas - León. Overnachting in León.
  • Dag 10: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL EL BURGO RANERO - MANSILLA DE LAS MULAS (19 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Albergue Municipal
Laguna del Burgo Ranero0,1342,3881
Area de descanso arroyo del Valle de la Granja2,3340,1870
Arroyo de Valdasneros4,4338865
Arroyo de Valdearcos10,7331,7840
Reliegos13329,4824
Area de Descanso16,5325,9802
Mansilla de las Mulas18,6323,8800
Monumento al Peregrino18,7323,7
Plaza del Pozo18,9323,5