Camino Francés > Burgos-León > Calzadilla de la Cueza - Sahagún (22,6 Km)

We wandelen door Calzadilla via Calle Real om het pad te nemen dat parallel gaat met de weg en die ons zal leiden naar Lédigos en ook tot Terradillo de los Templarios. De legende zegt dat de kip die gouden eieren legt hier begraven is. We vertrekken vanuit Terradillos richting Moratinos en San Nicolás del Real Camino, de laatste steden van de provincie Palencia voor onze aankomst in León. León is de provincie die meer kilometers heeft in de Franse Camino. Na het passeren van de kapel Virgen del Puente, gaan we naar Sahagún, waar we haar rijke culturele erfgoed kunnen bezichtigen.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 10 dagen / 9 nachten

  • Dag 1: Aankomst Burgos en overnachting.
  • Dag 2: Burgos - Castrojeriz. Overnachting in Castrojeriz.
  • Dag 3: Castrojeriz - Frómista. Overnachting in Frómista.
  • Dag 4: Frómista - Carrión de los Condes. Overnachting in Carrión de los Condes.
  • Dag 5: Carrión de los Condes - Calzadilla de la Cueza. Overnachting in Calzadilla de la Cueza.
  • Dag 6: Calzadilla de la Cueza - Sahagún. Overnachting in Sahagún.
  • Dag 7: Sahagún - El Burgo Ranero. Overnachting in El Burgo Ranero.
  • Dag 8: El Burgo Ranero - Mansilla de las Mulas. Overnachting in Mansilla de las Mulas.
  • Dag 9: Mansilla de las Mulas - León. Overnachting in León.
  • Dag 10: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL CALZADILLA DE LA CUEZA - SAHAGúN (22,6 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Santa María de las Tiendas1,8380862
Ledigos6,2375,6878
Terradillos de los Templarios (Lagartos)9,3372,5885
Moratinos12,6369,2865
San Nicolás del Real Camino (Moratinos)15,1366,7846
Límite Palencia-León17364,8865
Sahagún21,9359,9824
Iglesia de San Lorenzo
Iglesia de San Tirso22359,8820