Camino Francés > Burgos-León > Burgos - Castrojeriz (40,3 Km)

Op deze dag beginnen we te zien wat we gaan terugvinden in Castilla. We vertrekken vanuit Burgos richting Villalbilla en we bereiken Tardajos en vervolgens naar Rabé de las Calzadas. Van daaruit gaan we een eindeloze platteland tegemoet waar je enige gezelschap je schaduw is. Het is normaal gesproken erg warm in de zomer en zeer koud in de winter. Uiteindelijk dalen we af naar het dal Hornillos del Camino en het laatste deel van deze etappe is om Hontanas te bereiken. Vergeet niet om voldoende water te brengen om deze lange woestijn door te wandelen. We vertrekken vanuit Hontanas, via een grindpad, om de ruïnes van het oude klooster van San Anton te bereiken. Deze gotische tempel dateert uit de veertiende eeuw en behoorde tot de orde van de Antonianos. We passerenen onder haar bogen en vervolgen onze weg naar Castrojeriz.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 10 dagen / 9 nachten

  • Dag 1: Aankomst Burgos en overnachting.
  • Dag 2: Burgos - Castrojeriz. Overnachting in Castrojeriz.
  • Dag 3: Castrojeriz - Frómista. Overnachting in Frómista.
  • Dag 4: Frómista - Carrión de los Condes. Overnachting in Carrión de los Condes.
  • Dag 5: Carrión de los Condes - Calzadilla de la Cueza. Overnachting in Calzadilla de la Cueza.
  • Dag 6: Calzadilla de la Cueza - Sahagún. Overnachting in Sahagún.
  • Dag 7: Sahagún - El Burgo Ranero. Overnachting in El Burgo Ranero.
  • Dag 8: El Burgo Ranero - Mansilla de las Mulas. Overnachting in Mansilla de las Mulas.
  • Dag 9: Mansilla de las Mulas - León. Overnachting in León.
  • Dag 10: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL BURGOS - CASTROJERIZ (40,3 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Burgos18485866
Catedral de Burgos19,8483,2868
Iglesia de la Merced0,1483,1860
Paseo de el Empecinado0,4482,8856
Puente de Malatos1,5481,7855
Campus Universitario2481,2850
Arroyo Molinar5,8477,4834
Viaducto Arlánzón8,6474,6827
Tardajos10,6472,6829
Iglesia de la Asunción10,9472,3828
Rabé de las Calzadas12,6470,6831
Fuente de Praotorre15,4467,8866
Hornillos del Camino20,4462,8823
Hontanas30,8452,4871
Monasterio de San Antón (Castrojeriz)36,3446,9808
Castrojeriz39,7443,5810
Castillo de Castrojeriz
Ayuntamiento39,8443,4817
Plaza Mayor39,8443,4817
Albergue de San Esteban39,9443,3816
Iglesia de San Juan40,1443,1812