Camino Francés > Logroño-Burgos > Atapuerca - Burgos (20,4 Km)

Deze etappe komt niet in de buurt van de beroemde archeologische opgravingen, maar er bestaat de mogelijkheid om grotten te kunnen bezoeken. We gaan via de steden van Cardeñuela de Río Pico, Orbaneja en Villafría. Het laatste deel van de etappe leidt ons naar een industrieel gebied, maar we kunnen het voorkomen door het nemen van een weg die gaat naar Castañares en dan via een pad gaan langs de Arlanzón rivier die gaat naar Burgos via de brug van San Pablo. Burgos is één van de belangrijkste steden van de Franse Camino en waar de spectaculaire gotische kathedraal opvalt.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 7 dagen / 6 nachten

  • Dag 1: Aankomst Logroño en overnachting.
  • Dag 2: Logroño - Nájera. Overnachting in Nájera.
  • Dag 3: Nájera - Sto. Domingo de la Calzada. Overnachting in Sto. Domingo de la Calzada.
  • Dag 4: Sto. Domingo de la Calzada - Belorado. Overnachting in Belorado.
  • Dag 5: Belorado - Atapuerca. Overnachting in Atapuerca.
  • Dag 6: Atapuerca - Burgos. Overnachting in Burgos.
  • Dag 7: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL ATAPUERCA - BURGOS (20,4 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Cruz de Madera2,3500,71072
Villalval (Cardeñuela Riopico)4,7498,3949
Cardeñuela Riopico6,2496,8929
Orbaneja Ríopico8,1494,9915
Bifurcación9,3493,7905
Aeropuerto10493899
Villafría de Burgos11,7491,3892
Castañares *15,3
Playa fluvial de Prior *18,7
Puente de San Pablo *22
Gamonal de Riopico (Burgos)16487874