Camino Francés > León-O Cebreiro > Astorga - Rabanal del Camino (20,3 Km)

Na het wandelen door de dorre vlaktes van de laatste fase, het landschap verandert aanzienlijk en we beginnen te wandelen in de bergen van León. We vertrekken vanuit Astorga richting Castrillo de Polvazares. We bezoeken de kapel van Ecce Homo en nemen een pad dat ons leidt naar Murias de Rechivaldo en vervolgens naar Santa Catalina de Somoza en El Ganso. We zullen wandelen tussen eikenbomen. Na het passeren van de kapel van Cristo de la Vera Cruz zullen we eindelijk aankomen bij Rabanal del Camino.

Boek uw Camino de Santiago

(* Vergeet niet dat de datum van aankomst; de nacht vóór is dat u begint te wandelen)

Kamer 1

Duratie: 9 dagen / 8 nachten

  • Dag 1: Aankomst León en overnachting.
  • Dag 2: León - Villadangos. Overnachting in Villadangos.
  • Dag 3: Villadangos del Páramo - Astorga. Overnachting in Astorga.
  • Dag 4: Astorga - Rabanal del Camino. Overnachting in Rabanal del Camino.
  • Dag 5: Rabanal del Camino - Ponferrada. Overnachting in Ponferrada.
  • Dag 6: Ponferrada - Villafranca del Bierzo. Overnachting in Villafranca del Bierzo.
  • Dag 7: Villafranca del Bierzo - Vega del Valcarce. Overnachting in Vega del Valcarce.
  • Dag 8: Vega del Valcarce - O Cebreiro. Overnachting in O Cebreiro.
  • Dag 9: Ontbijt en einde van de reis.

De prijs omvat:

  • Verblijf en ontbijt elke dag
  • Vervoer van rugzakken voor elke etappe (maximal 15 kilo per persoon en slechts één stuk).
  • Accommodaties: Hotels, Vakantiehuizen, Hostels of Pensions (Afhankelijk van de beschikbaarheid op de gevraagde data).
  • Reisverzekering.
  • Indien de accommodatie niet gelegen is in het dorp van aankomst/vertrek van de etappe, zal er een transfer zijn van aankomst (eind van de etappe naar hotel) en vetrek (hotel naar begin van de etappe), zonder extra kosten.

BOEKINGSVOORWAARDEN:

  • Voorschot van 100 Euro/boeking (niet terugbetaalbaar) te betalen op het moment van de boeking. Restbedrag te betalen één maand voor vetrek.
  • Annulatie met meer dan 15 dagen voor vertrek, terugbetaling van het volledig bedrag, behalve het voorschot van 100 Euro/boeking.
  • Annulatie met 15 dagen of minder dan 15 dagen, wordt het totale bedrag van de boeking verloren.

KILOMETERAFSTAND VAN HET DEEL ASTORGA - RABANAL DEL CAMINO (20,3 KM)

GemeenteStage (km)Naar Santiago (km)Hoogte (m)
Valdeviejas (Astorga)2254,4868
Murias de Rechivaldo (Astorga)4,1252,3881
Iglesia Parroquial de San Esteban4,1252,3882
Santa Catalina de Somoza8,7247,7982
El Ganso (Brazuelo)12,8243,61017
Iglesia de Santiago12,9243,51017
Cruce a Rabanal Viejo y Maluenga16,9239,51070
Ermita del Cristo de la Vera Cruz19,2237,21124
Rabanal del Camino (Santa Colomba de Somoza)19,5236,91138
Iglesia de San José19,6236,81143
Iglesia de Santa María19,9236,51157